ALU: KKK

ALU: KKK

Siit leiad vastused oma võimalikele küsimustele, mis on seotud lauamänguga ALU.

 

ETTETELLIMUSED

1. Miks toimub esimese saja mängu müük ettetellimisena?

 • Ettetellimused aitavad meil alustada lauamängude tootmist varem, et jõuda huvilisteni niipea kui võimalik. Samuti aitab see meil saada aimu huviliste arvust.

2. Tellisin mängu ettetellimusena. Kui kaua ma pean ootama, et oma mäng kätte saada?

 • Sõltub sellest, kui kiiresti vajalik ettetellimuste arv täitub, kuid eeldatavaks kättetoimetamise ajaks on mai või juuni 2019. Teeme omaltpoolt kõik võimaliku, et see aeg oleks nii lühike kui saab!

3. Miks peaksin ALU ette tellima, ma saan ju hiljem ka osta ning selle ilma ootamiseta kätte saada?

 • ALU ettetellijad saavad olenevalt tellitud mängude kogusest mängu kätte 10-20% soodsamalt kui hilisemad tavaostjad. Samuti saabub mäng ettetellijatele kätte varem kui tavatellimuste korral.

4. Mitu mängu ma pean ostma, et saada 20% allahindlust?

 • 20% allahindlus hakkab kehtima alates kolmandast mängust. See variant on kasulik näiteks pimedate ühingutele ning liitudele, kes soovivad soetada mänge näiteks ühingusiseseks kasutamiseks või oma liikmetele kingituseks.

5. Kas on limiit, mitu mängu ma tellida tohin?

 • Limiidiks on ainult eeltellimusena saadavalolevate toodete kogus. Ehk kui oled esimene ostja, võid kasvõi sada tükki tellida!

6. Kas mängu saab kindlalt mais või juunis kätte?

 • Suure tõenäosusega jah, kuid kui juhuslikult peaks tekkima ootamatu viivitus, siis anname sellest kindlasti kõikidele ettetellijatele personaalselt teada!

7. Mis juhtub siis, kui ettetellimuste arv üldse ei täitu? Kas ma jään oma mängust ilma?

 • Kindlasti mitte! Kõik mängud, mis on ette tellitud toodame igal juhul ära, seega ilma ei jää millestki keegi.

 

ÜLDINFO

1. Mis tüüpi mäng on ALU?

 • ALU on ressursipõhine strateegiamäng, mis tähendab, et tegevuste tegemiseks peab mängija kasutama enda piiratud saadavalolevaid ressursse.

2. Tundub jube keeruline! Kas ma ikka saan selle mängu selgeks?

 • ALU tundub kõrvaltvaatajale palju raskem kui mängijale! Tegelikult on mäng väga lihtne - mängus on vaid viis tegevust ning mõned lihtsad mängumehhaanikad. Keskmiselt saavad mängijad reeglid täiesti selgeks mängu esimese viie kuni kümne minuti jooksul.

3. Aga ma olen vaegnägija ning paberjuhendist õppida ei saa, kuidas mina mängu selgeks saan?

 • Vaegnägijatele oleme loonud spetsiaalse helijuhendi, millele pääseb ligi tooteleheküljelt ning oma poe konto allalaadimiste sektsioonist. Lisaks on karbis kaasas ka reljeefne QR-koodiga kaart, mis viib nutiseadmega skänneerides otse helijuhendi leheküljele. Kasuks tuleb ka muidugi see, kui mõnel sõbral on mäng juba olemas ja selge - hea sõber on alati parim mängujuhend!

4. Kuidas see üldse võimalik on, et vaegnägijad ja pimedad ALU mängida saavad?

 • ALU on disainitud täielikult taktiilselt - see tähendab, et kõik mängulaual toimuv on reljeefne ning sõrmedega äratuntav. Nupud püsivad stabiilselt mängulaua küljes ning ressursid on kinnitatud spetsiaalsele ressursiloendurile, et need kunagi ära kaduda ei saaks! Laud on disainitud selliselt, et vaegnägijast mängijal ning nägijast mängijal oleks võimalikult võrdsed võimalused ka koos mängides. Mängu oleme testinud Põhja-Eesti Pimedate Ühingu ning Eesti Pimedate Liiduga ning võime kinnitada, et see on päriselt ka võimalik!

 

Ei leidnud oma küsimusele vastust? Võta meiega julgelt ühendust kas meie kontaktivormi kaudu või kirjutades meiliaadressil info@studioalu.com!