ALU: KKK

ALU: KKK

Siit leiad vastused oma võimalikele küsimustele, mis on seotud lauamänguga ALU.

1. Mis tüüpi mäng on ALU: Loki saar?

  • ALU: Loki saar on ressursipõhine strateegiamäng, mis tähendab, et tegevuste tegemiseks peab mängija kasutama enda piiratud saadavalolevaid ressursse.

2. Tundub jube keeruline! Kas ma ikka saan selle mängu selgeks?

  • ALU tundub kõrvaltvaatajale palju raskem kui mängijale! Tegelikult on mäng väga lihtne - mängus on vaid viis tegevust ning mõned lihtsad mängumehhaanikad. Keskmiselt saavad mängijad reeglid täiesti selgeks mängu esimese viie kuni kümne minuti jooksul.

3. Aga ma olen vaegnägija ning paberjuhendist õppida ei saa, kuidas mina mängu selgeks saan?

  • Vaegnägijatele oleme loonud spetsiaalse helijuhendi, millele pääseb ligi tooteleheküljelt ning oma poe konto allalaadimiste sektsioonist. Lisaks on karbis kaasas ka reljeefne QR-koodiga kaart, mis viib nutiseadmega skänneerides otse helijuhendi leheküljele. Kasuks tuleb ka muidugi see, kui mõnel sõbral on mäng juba olemas ja selge - hea sõber on alati parim mängujuhend!

4. Kuidas see üldse võimalik on, et vaegnägijad ja pimedad ALU mängida saavad?

  • ALU on disainitud täielikult taktiilselt - see tähendab, et kõik mängulaual toimuv on reljeefne ning sõrmedega äratuntav. Nupud püsivad stabiilselt mängulaua küljes ning ressursid on kinnitatud spetsiaalsele ressursiloendurile, et need kunagi ära kaduda ei saaks! Laud on disainitud selliselt, et vaegnägijast mängijal ning nägijast mängijal oleks võimalikult võrdsed võimalused ka koos mängides. Mängu oleme testinud Põhja-Eesti Pimedate Ühingu ning Eesti Pimedate Liiduga ning võime kinnitada, et see on päriselt ka võimalik!

 

Ei leidnud oma küsimusele vastust? Võta meiega julgelt ühendust kas meie kontaktivormi kaudu või kirjutades meiliaadressil info@studioalu.com!