Kasutustingimused

Kasutades meie veebipoodi nõustud alljärgnevate kasutajatingimustega. Enne ostu sooritamist tutvu nendega hoolikalt!

Kasutustingimused

Studio ALU veebipoe (edaspidi Veebipood) omanik on Studio ALU OÜ (registrikood 14679969), asukohaga Kase 122, Tallinn, 12012.

Müügilepingukehtivus, kauba- ja hinnainfo

 1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
 2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
 3. Veebipoes võetakse vastu makseid vaid valuutas Euro (€)
 4. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
 5. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
 6. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 7. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
 8. Tellimuse vormistamine Kauba tellimiseks tuleb lisadasoovitud tooted ostukorvi.
 9. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingikaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
 10. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ostujuhised

 • Veebilehe e-poe osale pääseb ligi, valides menüüribas "Lauamäng ALU"
 • Tootelehel vali soovitud kogus ning seejärel kliki nupul "LISA KORVI"
 • Vali menüüribas "Ostukorv" või toote pealkirja alla tekkinud inforibal "VAATA OSTUKORVI"
 • Kontrolli ostukorvi sisu ning kupongi olemasolul sisesta soodustuse saamiseks selleks ettenähtud lahtrisse kood. Seejärel kliki "KASUTA KUPONGI"
 • Kliki "MINE MAKSMA"
 • Kassalehel tuleb täita etteantud vorm enda korrektsete isikuandmetega ning täpsustada saatmismeetodit, et kauba saatmisel ei tekiks vigu. Kontrolli andmete õigsust enne ostu kinnitamist.
 • Tutvu meie privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega, viited nende juure leiad kassalehelt või veebilehe jalusest.
 • Vajuta nupul "ESITA TELLIMUS" ning jätka makselehele.
 • Makse lõpul saadetakse teile tellimuskinnitus vajaliku lisainformatsiooniga ning ost on edukalt sooritatud!

Sooduskoodid

 1. Sooduskoodid on saadaval erinevate kampaaniate käigus. Kampaaniatest teavitame kasutajaid uudiskirja, blogi või sotsiaalmeedia vahendusel.
 2. Sooduskoode on võimalik luua suuremate koguste tellimisel vastavalt vajadusele kokkuleppel klientidega. Sooduskoodi osas kokkuleppe sõlmimiseks võtke meiega ühendust kasutades kontaktvormi või meiliaadressil info@studioalu.com

Makseviiside kirjeldus

 1. Makseviisina on meie lehel kasutusel Maksekeskuse SimpleCheckout süsteem.
 2. Edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 3. Rohkem infot Maksekeskuse kohta: https://maksekeskus.ee/

Kohaletoimetamine

 1. Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome.
 2. Kaupade kohaletoimetamisel kasutame Eestis Smartposti pakiautomaate ning kullerteenust. Soome saatmisel kasutame Soome Smartpost pakiautomaate.
 3. Klient valib endale meelepärase koheletoimetamisviisi ostu sooritades Kassa leheküljel, mille järgi tellimuse Kliendile saadame.
 4. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
 5. Eestisisesed saadetised jõuavad vastava laoseisu olemasolul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul.
 6. Laoseisu puudumisel toimub kauba väljasaatmine 14-21 kalendripäeva jooksul.
 7. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
 8. Ettetellimuste puhul kehtib tavatellimusest eraldi ajaarvestus. Ettetellimusena ostetud tooted saadetakse välja määratletud miinimumkoguse täitumisel, kuid mitte hiljem kui 90 päeva peale tellimuse sooritamist.

 

Taganemisõigus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul
 2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
 3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
 4. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks võisellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasuvastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
 5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisesttaganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@studioalu.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 6. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
 7. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 8. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
 9. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
 10. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 11. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Pretensiooni esitamise õigus

 1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduseeest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.
 2. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
 3. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@studioalu.com või helistada telefonil: +372 537 22 966.
 4. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
 5. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.
 6. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada,tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
 7. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

 1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
 2. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
 3. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
 4. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjastoodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

 1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaaadressile info@studioalu.com või helistada telefonil: +372 537 22 966.
 2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.